barca.sk

Facebook Garden ConceptFacebook Barca Nitra Instagram Barca Nitra
Košík (0) Suma: 0,00 €

O Barci

Spoločnosť Barca s.r.o. bola založená v júli 2004 v Nitre. Vznikla ako dcérska spoločnosť oddelením sa od firmy Mediderma, zaoberajúcej sa izoláciou striech. 

 

Systém Firestone je na Slovensku používaný ako izolácia plochých striech viac ako 12 rokov. Po roku 2000, keď firma Firestone začala klásť väčší dôraz na používanie kaučukovej membrány do jazierok a začala ju distribuovať pod obchodnou značkou Pond Gard, začala jazierková geomembrána Firestone prenikať aj na Slovensko a postupne sa udomácňuje na slovenskom trhu. Je neporovnateľná s inými druhmi izolácie nádrží pre svoje výnimočné vlastnosti a rôznorodé použitie.

A v neposlednom rade pre svoju dlhú životnosť.

 

Spoločnosť zamestnáva odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami s realizáciami nádrží a striech, preto dokážu zvládnuť aj zložité prevedenia v náročných podmienkach.

 

Spoločnosť Barca sa zaoberá realizáciou hydroizolácií rôznych druhov nádrží a vodných plôch, ale taktiež aj maloobchodným a veľkoobchodným predajom samotnej hydroizolačnej fólie pre nádrže a okrasné jazerá, filtrácie, čerpadiel, doplnkov a príslušenstva pre okrasné jazerá.

 

Spoločnosť sa zaoberá aj projekciou, realizáciou a predajom závlahových systémov Rain Bird, a návrhom a realizáciou zelených striech.

POBOČKA NITRA
BARCA s.r.o.
Dlhá 118
94901 Nitra

+421 0915 770 062
barcanitra@barcanitra.sk

POBOČKA ZLATÉ MORAVCE
BARCA s.r.o.
Námestie A.Hlinku 4
953 01 Zlaté Moravce

+421 915 770 061
gardenconcept@gardenconcept.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x