barca.sk

Facebook Garden ConceptFacebook Barca Nitra Instagram Barca Nitra
Košík (0) Suma: 0,00 €
Zásielkovňa
Kategórie

Giant Biofill XL / 126405

Giant Biofill XL / 126405Giant Biofill XL / 126405

Výrobca: Empty
Cena: 570,00 € / txPUnitEuro
Dostupné množstvo: 0

Giant Biofill XL - prietokový filter s UV-C lampou 18 W

Mechanický a biologický účinok filtračných materiálov, schopnosť zaobchádzať s vodou zároveň  zadržiavať plávajúce riasi a patogény a konečná schopnosť  dodať  vode kyslík. Filter Biofill XL je dobrou investíciou pre získanie zdravej a krištáľovo čistej vody v jazere. Základňa filtra Biofill XL je veľká  a priestranná filtračná jednotka s celkovou kapacitou približne 250 litrov. Za účelom zvýšenia filtračnej kapacity sa môžu pridať ďalšie 2 (alebo viac), filtre sú spojené k sebe navzájom. V strede dole na filtri je vytvorená  koncovka na čerpadlo. Jednoduchým otvorením krytu sa vyberá kal a nečistoty.

Kazety: Filter obsahuje 4 vymeniteľné kazety, z ktorých 3 sú vyplnené filtračným materiálom.

Prvá kazeta je určená pre inštaláciu jednotky  UV-C a dodávanie minerálov FilterStart Red. Vo veku je tiež rezerva pre pripojenie vzduchovadla.

Druhý kazeta je naplnená bio guľami. Tento filtračný materiál zaisťuje dobrú filtráciu a obrovskú kapacitu pre rast mikroorganizmov.

Tretia kazeta je opatrená hrubými japonskými rohožami. Tieto rohože filtrujú jemné prachové častice z vody a budú obsahovať miliardy mikroorganizmov po zábehu.

Štvrtá kazeta je naplnená jemnejšími japonskými podložkami. Zachytí aj tie najmenšie čiastočky nečistôt z vody. Všetky kazety sú odnímateľné, takže filtračné materiály môžu byť ľahko premývané.

UV-C Jednotka Je dodávaný montážny list UV-C jednotky ktorú ľahko namontovať do otvoru do kazety. UV-C lampa slúži keď je voda v jazere zakalená ktorá sa v krátkom čase prefiltruje na krištáľovo čistú, zatiaľ čo choroby a paraziti sú zabité  UV-C svetlom. Pre spustenie biologického procesu je  vysýpaný obal so štartujúcimi baktériami do súpravy filtra. Minerálne FilterStart Red tablety na zvýšenie tvrdosti a podporu vyváženosti minerálnej rovnováhy. POBOČKA NITRA
BARCA s.r.o.
Dlhá 118
94901 Nitra

+421 0915 770 062
barcanitra@barcanitra.sk

POBOČKA ZLATÉ MORAVCE
BARCA s.r.o.
Námestie A.Hlinku 4
953 01 Zlaté Moravce

+421 915 770 061
gardenconcept@gardenconcept.sk

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x