barca.sk

Facebook Garden Concept Facebook Barca Nitra Instagram Instagram Barca Nitra
Košík (0) Suma: 0,00 €
Zásielkovňa
Poštovné zdarma
Kategórie

Záhradné čerpadlo 3000/4 - sada / 9011-29

Záhradné čerpadlo 3000/4 - sada / 9011-29Záhradné čerpadlo 3000/4 - sada / 9011-29

Výrobca: Empty
Cena: 109,10 € / txPUnitEuro
Dostupné množstvo: 0

Čerpanie vody pomocou akčné sady na okamžité použitie
GARDENA záhradné čerpadlo - sada obsahuje všetko, čo potrebujete k rýchlemu pripojenie a uvedenie vášho elektrického čerpadla do prevádzky. Kompletné riešenie zahŕňa klasické záhradné čerpadlo 3000/4, 3,5 metra dlhú saciu hadicu a originálne záhradnú hadicu GARDENA s dĺžkou 20 metrov, vrátane postrekovače a konektorov.
Kompaktné a odolné GARDENA záhradné čerpadlo 3000/4 je optimálnym štartovacím modelom a je navrhnuté pre použitie pri rôznych čerpacích úlohách v záhrade. Môžete ním zavlažovať rastliny, zvýšiť tlak vody a čerpať podzemné, vodovodné aj dažďovú vodu alebo dokonca vodu z bazénov s obsahom chlóru. Záhradné čerpadlo 3000/4 vám pomôže ľahko a efektívne splniť vaše záhradné úlohy. Toto ľahké, odolné a kompaktné elektrické čerpadlo sa ľahko používa a poskytuje vysoký sací výkon pri vysokom tlaku. Plnenie a vyprázdňovanie je jednoduché vďaka dodatočnému plniacemu otvoru a vypúšťaciemu skrutky. Táto vlastnosť umožňuje odvádzať všetku zostávajúcu vodu, a preto je vaša čerpadlo chránené pred možným poškodením mrazom. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti a ľahkej konštrukcii nebudete mať problémy s jeho prenášaním po záhrade. A čo viac, v prípade umiestnenia čerpadla na zemi má veľkú stabilitu. Integrovaný vypínač umožňuje pohodlné používanie.
Použitie záhradného čerpadla je bezpečné vďaka spínaču tepelnej ochrany, ktorý zastaví motor v prípade jeho preťaženia. Čerpadlá GARDENA nie sú vhodné pre čerpanie slanej vody, agresívnych alebo ľahko horľavých látok alebo potravín. Záhradné čerpadlo 3000/4 - sada je perfektný spôsob, ako začať, pretože ponúka všetky komponenty, ktoré potrebujete na jeho prevádzkovanie.
Vďaka 40-ročným skúsenostiam s konštrukciou a výrobou čerpadiel je GARDENA lídrom na trhu, ktorému môžete veriť. Toto čerpadlo je ideálne pre občasné použitie a poskytuje vynikajúci pomer výkonu a ceny.

Špecifikácie
Menovitý výkon, W 600 W
Maximálna výtlačná kapacita 3000 l / h
Maximálny tlak 3.5 bar
Maximálna samonasávacia výška 7 m
Maximálna výtlačná výška 35 m
Dĺžka kábla 1.5 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X4POBOČKA NITRA
BARCA s.r.o.
Dlhá 118
94901 Nitra

+421 0915 770 062
barcanitra@barcanitra.sk

POBOČKA ZLATÉ MORAVCE
ZRUŠENÁ

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x