barca.sk

Facebook Garden Concept Facebook Barca Nitra Instagram Instagram Barca Nitra
Košík (0) Suma: 0,00 €
Zásielkovňa
Poštovné zdarma
Kategórie

Záhradné čerpadlo 3000/4 / 9010-29

Záhradné čerpadlo 3000/4 / 9010-29Záhradné čerpadlo 3000/4 / 9010-29

Výrobca: Empty
Cena: 69,00 € / txPUnitEuro
Dostupné množstvo: 0

Multifunkčné čerpadlo pre široké využitie na záhrade
Kompaktné a odolné GARDENA záhradné čerpadlo 3000/4 je optimálnym štartovacím modelom a je navrhnuté pre použitie pri rôznych čerpacích úlohách na záhrade. Môžete ním zavlažovať rastliny, zvyšovať tlak vody a čerpať podzemné, vodovodné aj dažďovú vodu alebo dokonca vodu s obsahom chlóru z bazénov.
Záhradné čerpadlo 3000/4 vám pomôže ľahko a efektívne splniť vaše úlohy v záhrade. Čerpanie vody z vašej studne, cisterny alebo suda na dažďovú vodu do postrekovačov alebo zavlažovačov nie je vôbec žiadny problém. Toto ľahké, odolné a kompaktné elektrické čerpadlo sa ľahko používa a poskytuje vysoký sací výkon s vysokým tlakom. Plnenie a vyprázdňovanie je jednoduché vďaka dodatočnému plniacemu otvoru a vypúšťaciemu skrutky. Táto vlastnosť umožňuje odvádzať všetku zvyšnú vodu z čerpadla, a preto je vaša čerpadlo chránené pred možným poškodením mrazom v zime. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti a ľahkej konštrukcii nebudete mať problémy s jeho prenášaním po záhrade. A čo viac, v prípade umiestnenia čerpadla na zemi má veľkú stabilitu. Integrovaný vypínač umožňuje pohodlné používanie. Odolné mosadzné skrutkové vložky sú ideálne pre pevné inštalácie, zatiaľ čo dva dvojité adaptéry G1 "v rozsahu dodávky vám umožňujú jednoduché pripojenie všetkého príslušenstva GARDENA, ako sú sacie a záhradnej hadice.
Použitie záhradného čerpadla je bezpečné vďaka spínaču tepelnej ochrany, ktorý zastaví motor v prípade jeho preťaženia. Čerpadlá GARDENA nie sú vhodné pre čerpanie slanej vody, agresívnych alebo ľahko horľavých látok alebo potravín.
Záhradné čerpadlo 3000/4 je skvelým začiatkom, ak si chcete uľahčiť prácu na záhrade a používať viacúčelové čerpadlo.
Vďaka 40-ročným skúsenostiam s konštrukciou a výrobou čerpadiel je GARDENA lídrom na trhu, ktorému môžete veriť. Toto čerpadlo je ideálne pre občasné použitie a poskytuje vynikajúci pomer výkonu a ceny.

Špecifikácie
Menovitý výkon, W 600 W
Maximálna výtlačná kapacita 3000 l / h
Maximálny tlak 3.5 bar
Maximálna samonasávacia výška 7 m
Maximálna výtlačná výška 35 m
Dĺžka kábla 1.5 m
Typ napájacieho kábla H07 RNF
Elektrická ochranná trieda IP X4POBOČKA NITRA
BARCA s.r.o.
Dlhá 118
94901 Nitra

+421 0915 770 062
barcanitra@barcanitra.sk

POBOČKA ZLATÉ MORAVCE
ZRUŠENÁ

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x