Obsah košíka: ks
Celková cena: 0,- €
Celková cena: 0,-

Distribúcia

Spoločnosť Barca s.r.o. sa na slovenskom trhu profiluje ako významný dodávateľ a distribútor jazierkovej techniky a príslušenstva. Ponúkame možnosť spolupráce pre:

  • Záhradné centrá
  • Záhradných architektov
  • Realizátorov okrasných záhrad a vodných plôch

Záhradné centrá

Z nášho distribučného skladu zabezpečujeme viac ako 100 záhradných centier po celom Slovensku. Dokážeme pre ne zabezpečiť školenie na predaj a prácu s produktami, ktoré dodávame. Máme k dispozícii merchandisingové nástroje ako napr.: stojany na jazierkovú fóliu, stojany na jazierkovú chémiu, letáky, návody na vytvorenie jazierka a mnohé ďalšie. Vývoz tovaru je bezplatný.

 

Záhradní architekti

Pre záhradných architektov ponúkame možnosť absolvovať odborné školenie vedené technickými zástupcami zahraničných partnerov, s ktorými spolupracujeme. Ďalej vieme zabezpečiť technické listy, technické detaily v rôznych formátoch a v neposlednom rade naše dlhoročné skúsenosti.

 

Realizátori

Pre realizátorov zabezpečujeme odborné a praktické školenia práce s materiálmi, ktoré dodávame. Materiál je k dispozícii v našom distribučnom sklade v Nitre, prípadne je možný dovoz aj priamo na miesto realizácie.

Spolupráca
Činnosť

znakov do konca.
  antiSpam [nový kód]
 
Vytvárame eshopy - All4Shop